Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2019-07-16 19:02
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 88

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Wtorek, 16 Lipca 2019 r.
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 08:30 12 XII C 1436/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda

Ławnicy:
Jadwiga Jasiak, Piotr Piotrowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-07-16 08:30 138 V Ka 743/19 Rozprawa Sędzia:
Iwona Konopka
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 08:30 14 XII C 485/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Soszyńska-Stefanowicz

Ławnicy:
Janina Czapska, Jolanta Kijewska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-07-16 08:40 6 I C 500/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak

Ławnicy:
Zbigniew Koba, Lechosław Świerczyński
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
X Wydział Gospodarczy 2019-07-16 08:45 046 X GC 392/16 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Barańska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-07-16 08:45 16 II C 589/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 2  

Sędzia:
Sylwia Łopaczewska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-07-16 08:45 2 I C 1138/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 15  

Sędzia:
Marcin Sumiński

Ławnicy:
Anna Cieślak, Józef Czapnik
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-07-16 08:45 2 I C 946/19 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-07-16 08:45 4 I C 932/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Krysztofiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-07-16 08:45 5 II C 1093/18 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 08:45 8 XII C 1570/18 Rozprawa Sędzia:
Agata Mistrzak

Ławnicy:
Jadwiga Pastusiak, Danuta Ubysz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-07-16 09:00 129 X GC 818/18 Rozprawa Sędzia:
Renata Lewicka
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-07-16 09:00 130 X GC 1042/17 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Dorota Sulińska – Kowalska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 09:00 26 VIII U 1739/18 Rozprawa Sędzia:
Paulina Kuźma
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 09:00 27 VIII U 195/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 09:00 27 VIII U 198/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 09:00 27 VIII U 188/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-07-16 09:10 13 II C 1122/18 Rozprawa Sędzia:
Paweł Filipiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-07-16 09:15 138 V Ka 763/19 Rozprawa Sędzia:
Iwona Konopka
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 09:15 14 XII C 44/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Soszyńska-Stefanowicz

Ławnicy:
Janina Czapska, Jolanta Kijewska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-07-16 09:15 6 I C 1826/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak

Ławnicy:
Zbigniew Koba, Lechosław Świerczyński
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
IV Wydział Karny 2019-07-16 09:30 03 IV K 133/14 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 111  

Sędzia:
Tomasz Krawczyk
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
IV Wydział Karny 2019-07-16 09:30 1 IV K 172/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 111  

Sędzia:
Adam Karowicz
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
IV Wydział Karny 2019-07-16 09:30 111 IV K 35/19 Rozprawa Sędzia:
Edyta Markowicz

Ławnicy:
Czesława Chojnacka, Bożenna Szlachta
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 09:30 12 XII C 1579/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda

Ławnicy:
Jadwiga Jasiak, Piotr Piotrowski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 09:30 14 XII C 377/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Soszyńska-Stefanowicz

Ławnicy:
Janina Czapska, Jolanta Kijewska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
II Wydział Cywilny 2019-07-16 09:45 16 II C 697/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 2  

Sędzia:
Sylwia Łopaczewska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XVIII Wydział Karny 2019-07-16 10:00 11 XVIII K 52/19 Rozprawa Skład orzekający:
Agnieszka Boczek (przewodniczacy)
Marek Chmiela

Ławnicy:
Włodzimierz Bojanowski, Anna Mentek, Wiesława Olczak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 10:00 12 XII C 1641/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda

Ławnicy:
Jadwiga Jasiak, Piotr Piotrowski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-07-16 10:00 138 V Ka 772/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krystyna Pisarska (przewodniczacy)
Iwona Konopka, Tomasz Pintara
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XVIII Wydział Karny 2019-07-16 10:00 214 XVIII K 88/19 Rozprawa Sędzia:
Jarosław Leszczyński

Ławnicy:
Ewa Kociołek, Iwona Kozłowska
Dodaj termin do kalendarza  
Przerwa
I Wydział Cywilny 2019-07-16 10:00 6 I C 613/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak

Ławnicy:
Zbigniew Koba, Lechosław Świerczyński
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 10:00 8 XII C 1255/18 Rozprawa Sędzia:
Agata Mistrzak

Ławnicy:
Jadwiga Pastusiak, Danuta Ubysz
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-07-16 10:20 2 I C 1737/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 15  

Sędzia:
Marcin Sumiński
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-07-16 10:30 13 II C 1314/17 Rozprawa Sędzia:
Paweł Filipiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-07-16 10:30 138 V Ka 888/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krystyna Pisarska (przewodniczacy i sprawozdawca)
Iwona Konopka, Tomasz Pintara
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 10:30 14 XII C 1018/17 Rozprawa Sędzia:
Barbara Soszyńska-Stefanowicz

Ławnicy:
Piotr Irzykowski, Anna Ludwicka-Kuczyńska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 10:30 27 VIII U 258/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-07-16 10:30 5 II C 392/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz

Ławnicy:
Jolanta Bartsch, Anna Kaźmierczak-Niestój
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 11:00 12 XII C 84/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda

Ławnicy:
Jadwiga Jasiak, Piotr Piotrowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-07-16 11:00 16 II C 874/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 2  

Sędzia:
Sylwia Łopaczewska
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 11:00 26 VIII U 734/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Kuźma
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 11:00 27 VIII U 291/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
I Wydział Cywilny 2019-07-16 11:00 6 I C 1857/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak

Ławnicy:
Zbigniew Koba, Lechosław Świerczyński
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 11:30 12 XII C 99/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda

Ławnicy:
Jadwiga Jasiak, Piotr Piotrowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-07-16 11:30 138 V Ka 579/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krystyna Pisarska (przewodniczacy)
Iwona Konopka, Tomasz Pintara
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-07-16 11:30 4 I C 946/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Krysztofiak
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 11:30 8 XII C 1459/18 Rozprawa Sędzia:
Agata Mistrzak

Ławnicy:
Jadwiga Pastusiak, Danuta Ubysz
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 11:40 27 VIII U 2526/17 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
IV Wydział Karny 2019-07-16 12:00 128 IV K 208/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 252  

Sędzia:
Izabela Kowalska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 12:00 14 XII C 816/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Soszyńska-Stefanowicz

Ławnicy:
Janina Czapska, Jolanta Kijewska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 12:00 26 VIII U 1548/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Kuźma
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
XVIII Wydział Karny 2019-07-16 12:10 141 XVIII K 223/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 214  

Sędzia:
Ryszard Lebioda

Ławnicy:
Elżbieta Mrożewska - Burchardt, Danuta Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 12:10 27 VIII U 951/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-07-16 12:15 129 X GC 805/16 Rozprawa Sędzia:
Renata Lewicka
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-07-16 12:15 138 V Ka 291/19 Rozprawa Sędzia:
Tomasz Pintara (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 12:30 12 XII C 1524/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda

Ławnicy:
Jadwiga Jasiak, Piotr Piotrowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-07-16 12:30 129 X GC 363/17 Rozprawa Sędzia:
Renata Lewicka
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-07-16 12:30 6 I C 449/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak

Ławnicy:
Zbigniew Koba, Lechosław Świerczyński
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 12:50 27 VIII U 2147/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-07-16 12:50 5 II C 654/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz

Ławnicy:
Jolanta Bartsch, Anna Kaźmierczak-Niestój
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-07-16 13:00 046 X GC 284/17 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Barańska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
IV Wydział Karny 2019-07-16 13:00 111 IV K 213/18 Rozprawa Sędzia:
Edyta Markowicz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-07-16 13:00 13 II C 1675/18 Rozprawa Sędzia:
Paweł Filipiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-07-16 13:00 138 V Ka 152/19 Rozprawa Sędzia:
Tomasz Pintara
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-07-16 13:00 16 II C 563/12 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 2  

Sędzia:
Sylwia Łopaczewska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-07-16 13:00 2 I C 728/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 15  

Sędzia:
Marcin Sumiński

Ławnicy:
Anna Cieślak, Józef Czapnik
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-07-16 13:00 4 I C 429/17 Rozprawa Sędzia:
Barbara Krysztofiak
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 13:00 8 XII C 1727/16 Rozprawa Sędzia:
Agata Mistrzak

Ławnicy:
Jadwiga Pastusiak, Danuta Ubysz
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 13:20 27 VIII U 410/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 13:20 27 VIII U 2468/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 13:30 12 XII Ns 19/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda

Ławnicy:
Jadwiga Jasiak, Piotr Piotrowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-07-16 13:30 130 X GC 1168/15 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Dorota Sulińska – Kowalska
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-07-16 13:30 138 V Ka 628/19 Rozprawa Sędzia:
Tomasz Pintara
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 13:30 14 XII C 92/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Soszyńska-Stefanowicz

Ławnicy:
Janina Czapska, Jolanta Kijewska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
IV Wydział Karny 2019-07-16 13:30 252 IV K 240/18 Rozprawa Skład orzekający:
Agnieszka Szeliga (przewodniczacy)
Adam Karowicz

Ławnicy:
Krystyna Anklewicz, Andrzej Iszczek, Barbara Uznańska
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 13:30 26 VIII U 2452/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Kuźma
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
I Wydział Cywilny 2019-07-16 13:30 6 I C 518/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak

Ławnicy:
Zbigniew Koba, Lechosław Świerczyński
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-07-16 13:40 5 II C 694/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz

Ławnicy:
Jolanta Bartsch, Anna Kaźmierczak-Niestój
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2019-07-16 14:00 252 IV K 14/16 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Szeliga
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 14:00 26 VIII U 2040/18 Rozprawa Sędzia:
Paulina Kuźma
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-07-16 14:00 27 VIII U 599/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-07-16 14:20 5 II C 676/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz

Ławnicy:
Jolanta Bartsch, Anna Kaźmierczak-Niestój
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-07-16 14:30 046 X GC 837/17 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Barańska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-07-16 14:30 2 I C 898/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 15  

Sędzia:
Marcin Sumiński
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-07-16 14:30 6 I C 1857/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-07-16 14:30 8 XII C 566/18 Rozprawa Sędzia:
Agata Mistrzak

Ławnicy:
Jadwiga Pastusiak, Danuta Ubysz
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-07-16 14:50 5 II C 130/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych