Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2019-05-21 17:02
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 136

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Wtorek, 21 Maja 2019 r.
I Wydział Cywilny 2019-05-21 08:20 18 I C 528/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska - Jadczak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 08:30 102 V Ka 139/19 Rozprawa Sędzia:
Zbigniew Mierzejewski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 08:30 12 XII C 1757/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-05-21 08:30 12 III Ca 120/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krzysztof Kacprzak (przewodniczacy)
Bogdan Jachowicz (sprawozdawca)
Zofia Szcześniewicz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 08:30 138 V Ka 261/19 Rozprawa Sędzia:
Marek Surmacz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 08:30 14 XII C 524/16 Rozprawa Sędzia:
Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 08:30 19 VIII U 1266/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 08:30 3 VIII U 381/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-05-21 08:40 15 I C 269/18 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-05-21 08:40 18 I C 58/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska - Jadczak

Ławnicy:
Sebastian Rakowski, Ewa Woźniak-Zając
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 08:40 26 VIII U 2444/18 Rozprawa Sędzia:
Paulina Kuźma
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-05-21 08:40 6 I C 1856/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-05-21 08:45 10 II C 112/19 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk

Ławnicy:
Halina Bednarska, Krystyna Tarkowska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-05-21 08:45 16 II C 232/15 Rozprawa Sędzia:
Ewa Steckiewicz-Ochocka
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-05-21 08:45 2 II C 1597/18 Rozprawa Sędzia:
Sylwia Łopaczewska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-05-21 08:45 5 II C 546/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz

Ławnicy:
Eliza Maksa, Jolanta Wąsat
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-05-21 08:45 5 II C 1130/18 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz

Ławnicy:
Eliza Maksa, Jolanta Wąsat
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 08:45 8 XII C 1599/18 Rozprawa Sędzia:
Agata Mistrzak

Ławnicy:
Leszek Dębiński, Przemysław Łukaszewicz
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 08:50 38 VIII U 468/19 Rozprawa Sędzia:
Zofia Falkowska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 09:00 046 X GC 167/17 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Barańska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 09:00 102 V Ka 482/19 Rozprawa Sędzia:
Zbigniew Mierzejewski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-05-21 09:00 12 III Ca 21/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krzysztof Kacprzak (przewodniczacy)
Zofia Szcześniewicz (sprawozdawca)
Bogdan Jachowicz
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-05-21 09:00 13 II C 320/19 Rozprawa Sędzia:
Paweł Filipiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 09:00 130 X GC 189/18 Rozprawa Sędzia:
Eryk Dąbrowski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 09:00 143 X GC 137/19 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik – Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 09:00 26 VIII U 2232/18 Rozprawa Sędzia:
Paulina Kuźma
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 09:00 27 VIII U 2478/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 09:00 3 VIII U 430/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 09:00 32 VIII U 2570/18 Rozprawa Sędzia:
Monika Pawłowska-Radzimierska
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 09:00 32 VIII U 2281/18 Rozprawa Sędzia:
Monika Pawłowska-Radzimierska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 09:00 32 VIII U 2282/18 Rozprawa Sędzia:
Monika Pawłowska-Radzimierska
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 09:00 324 X GC 792/18 Rozprawa Sędzia:
Dorota Sulińska – Kowalska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 09:00 38 VIII U 2399/18 Rozprawa Sędzia:
Zofia Falkowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-05-21 09:00 4 I C 1502/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Krysztofiak

Ławnicy:
Dorota Dziedziczak, Małgorzata Kruk
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 09:05 138 V Ka 1663/18 Rozprawa Sędzia:
Marek Surmacz
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
IV Wydział Karny 2019-05-21 09:30 1 IV K 59/09 Rozprawa Sędzia:
Dariusz Głowacki
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 09:30 102 V Ka 322/19 Rozprawa Sędzia:
Zbigniew Mierzejewski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-05-21 09:30 12 III Ca 275/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krzysztof Kacprzak (przewodniczacy i sprawozdawca)
Bogdan Jachowicz, Zofia Szcześniewicz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 09:30 138 V Ka 540/19 Rozprawa Sędzia:
Tomasz Pintara
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 09:30 19 VIII U 1177/17 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
XVIII Wydział Karny 2019-05-21 09:30 214 XVIII K 153/18 Rozprawa Sędzia:
Piotr Wzorek
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-05-21 09:30 7 XIII Ga 1292/18 Rozprawa Sędzia:
Marzena Eichstaedt (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-05-21 09:40 18 I C 1869/16 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska - Jadczak

Ławnicy:
Sebastian Rakowski, Ewa Woźniak-Zając
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
IV Wydział Karny 2019-05-21 09:45 252 IV K 26/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 111  

Sędzia:
Przemysław Zabłocki
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-05-21 09:55 7 XIII Ga 1156/18 Rozprawa Sędzia:
Marzena Eichstaedt (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 10:00 102 V Ka 151/19 Rozprawa Sędzia:
Piotr Augustyniak
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
IV Wydział Karny 2019-05-21 10:00 111 IV K 242/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 03  

Sędzia:
Adam Karowicz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-05-21 10:00 12 III Ca 201/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krzysztof Kacprzak (przewodniczacy)
Bogdan Jachowicz (sprawozdawca)
Zofia Szcześniewicz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 10:00 138 V Ka 358/19 Rozprawa Sędzia:
Tomasz Pintara
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XVIII Wydział Karny 2019-05-21 10:00 141 XVIII K 232/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 214  

Skład orzekający:
Agnieszka Boczek (przewodniczacy)
Ewa Kabzińska, Maria Motylska-Kucharczyk
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 10:00 19 VIII U 1598/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
I Wydział Cywilny 2019-05-21 10:00 6 I C 1392/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 10:00 8 XII C 1735/18 Rozprawa Sędzia:
Agata Mistrzak

Ławnicy:
Leszek Dębiński, Przemysław Łukaszewicz
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 10:10 27 VIII U 2457/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
I Wydział Cywilny 2019-05-21 10:20 15 I C 265/18 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 10:30 102 V Ka 72/19 Rozprawa Sędzia:
Piotr Augustyniak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 10:30 12 XII C 1324/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-05-21 10:30 12 III Ca 118/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krzysztof Kacprzak (przewodniczacy)
Zofia Szcześniewicz (sprawozdawca)
Bogdan Jachowicz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-05-21 10:30 2 II C 603/18 Rozprawa Sędzia:
Sylwia Łopaczewska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-05-21 10:30 5 II C 339/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz

Ławnicy:
Eliza Maksa, Jolanta Wąsat
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-05-21 10:30 7 XIII Ga 1262/18 Rozprawa Sędzia:
Marzena Eichstaedt (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 10:35 138 V Ka 533/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krystyna Pisarska (przewodniczacy)
Tomasz Pintara, Marek Surmacz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-05-21 10:45 10 II C 358/19 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk

Ławnicy:
Halina Bednarska, Krystyna Tarkowska
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 10:50 27 VIII U 2462/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 10:50 3 VIII U 2294/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 11:00 12 XII C 1700/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 11:00 138 V Ka 1244/18 Rozprawa Skład orzekający:
Krystyna Pisarska (przewodniczacy)
Tomasz Pintara (sprawozdawca)
Marek Surmacz
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-05-21 11:00 16 II C 979/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Steckiewicz-Ochocka
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 11:00 32 VIII U 1434/18 Rozprawa Sędzia:
Monika Pawłowska-Radzimierska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-05-21 11:00 4 I C 429/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Krysztofiak

Ławnicy:
Dorota Dziedziczak, Małgorzata Kruk
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-05-21 11:00 6 I C 1668/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-05-21 11:00 6 I C 45/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-05-21 11:00 7 XIII Ga 1329/18 Rozprawa Sędzia:
Marzena Eichstaedt (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 11:15 102 V Ka 219/19 Rozprawa Skład orzekający:
Piotr Augustyniak (przewodniczacy)
Jan Kłosowski, Zbigniew Mierzejewski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 11:15 143 X GC 438/18 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik – Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 11:20 32 VIII U 665/18 Rozprawa Sędzia:
Monika Pawłowska-Radzimierska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
IV Wydział Karny 2019-05-21 11:30 128 IV Ko 11/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Eliza Feliniak

Ławnicy:
Elżbieta Juszczyk, Elżbieta Wojtaszek
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 11:30 130 X GC 623/18 Rozprawa Sędzia:
Eryk Dąbrowski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 11:30 26 VIII U 2406/18 Rozprawa Sędzia:
Paulina Kuźma
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 11:30 38 VIII U 731/18 Rozprawa Sędzia:
Zofia Falkowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
I Wydział Cywilny 2019-05-21 11:30 4 I C 66/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Krysztofiak

Ławnicy:
Dorota Dziedziczak, Małgorzata Kruk
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-05-21 11:30 7 XIII Ga 1442/18 Rozprawa Sędzia:
Marzena Eichstaedt (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 11:30 8 XII C 1727/16 Rozprawa Sędzia:
Agata Mistrzak

Ławnicy:
Leszek Dębiński, Przemysław Łukaszewicz
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 12:00 102 V Ka 1385/15 Rozprawa Skład orzekający:
Piotr Augustyniak (przewodniczacy)
Jan Kłosowski (sprawozdawca)
Zbigniew Mierzejewski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 12:00 12 XII C 1571/17 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-05-21 12:00 12 III Ca 641/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krzysztof Kacprzak (przewodniczacy i sprawozdawca)
Bogdan Jachowicz, Zofia Szcześniewicz
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 12:00 129 X GC 1131/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 130  

Sędzia:
Barbara Kubasik
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 12:00 138 V Ka 523/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krystyna Pisarska (przewodniczacy)
Tomasz Pintara, Marek Surmacz
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 12:00 14 XII C 410/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XVIII Wydział Karny 2019-05-21 12:00 141 XVIII K 235/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 214  

Sędzia:
Agnieszka Boczek

Ławnicy:
Anna Mentek, Wiesława Olczak
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-05-21 12:00 16 II C 1/19 Rozprawa Sędzia:
Ewa Steckiewicz-Ochocka
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-05-21 12:00 18 I C 78/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska - Jadczak

Ławnicy:
Sebastian Rakowski, Ewa Woźniak-Zając
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 12:00 19 VIII U 2409/17 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 12:00 324 X GC 939/17 Rozprawa Sędzia:
Dorota Sulińska – Kowalska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-05-21 12:00 5 II C 442/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz

Ławnicy:
Eliza Maksa, Jolanta Wąsat
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-05-21 12:00 6 I C 60/17 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-05-21 12:15 10 II C 390/19 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk

Ławnicy:
Halina Bednarska, Krystyna Tarkowska
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-05-21 12:30 12 III Ca 277/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krzysztof Kacprzak (przewodniczacy)
Bogdan Jachowicz (sprawozdawca)
Zofia Szcześniewicz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 12:45 143 X GC 635/17 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik – Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 12:50 14 XII C 23/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 7  

Sędzia:
Barbara Soszyńska-Stefanowicz

Ławnicy:
Elżbieta Gutowska, Anna Ludwicka-Kuczyńska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 12:50 3 VIII U 236/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 13:00 046 X GC 538/18 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Barańska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-05-21 13:00 10 II C 363/19 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk

Ławnicy:
Halina Bednarska, Krystyna Tarkowska
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-05-21 13:00 12 III Ca 2119/18 Rozprawa Skład orzekający:
Krzysztof Kacprzak (przewodniczacy)
Zofia Szcześniewicz (sprawozdawca)
Bogdan Jachowicz
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-05-21 13:00 13 II C 982/17 Rozprawa Sędzia:
Paweł Filipiak
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 13:00 14 XII C 1462/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Soszyńska-Stefanowicz

Ławnicy:
Elżbieta Gutowska, Anna Ludwicka-Kuczyńska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 13:00 143 X GC 413/18 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik – Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-05-21 13:00 18 I C 1728/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska - Jadczak

Ławnicy:
Sebastian Rakowski, Ewa Woźniak-Zając
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 13:00 19 VIII P 27/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska

Ławnicy:
Jarosław Białek, Mariola Florczak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 13:00 38 VIII U 1889/18 Rozprawa Sędzia:
Zofia Falkowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
I Wydział Cywilny 2019-05-21 13:00 4 I C 129/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Krysztofiak

Ławnicy:
Dorota Dziedziczak, Małgorzata Kruk
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-05-21 13:00 6 I C 1880/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Jóźwiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-05-21 13:10 138 V Ka 1497/16 Rozprawa Skład orzekający:
Krystyna Pisarska (przewodniczacy)
Marcin Masłowski (sprawozdawca)
Marek Surmacz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 13:10 27 VIII U 1450/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
II Wydział Cywilny 2019-05-21 13:20 2 II C 304/18 Rozprawa Sędzia:
Sylwia Łopaczewska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-05-21 13:30 10 II C 432/19 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk

Ławnicy:
Halina Bednarska, Krystyna Tarkowska
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-05-21 13:30 12 III Ca 376/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krzysztof Kacprzak (przewodniczacy i sprawozdawca)
Bogdan Jachowicz, Zofia Szcześniewicz
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 13:30 130 X GC 466/18 Rozprawa Sędzia:
Eryk Dąbrowski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
X Wydział Gospodarczy 2019-05-21 13:30 130 X GC 460/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Kubasik
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-05-21 13:30 4 I C 377/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Krysztofiak
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 13:30 8 XII C 1035/18 Rozprawa Sędzia:
Agata Mistrzak

Ławnicy:
Leszek Dębiński, Przemysław Łukaszewicz
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2019-05-21 13:38 111 IV K 240/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 1  

Skład orzekający:
Agnieszka Szeliga (przewodniczacy)
Adam Karowicz

Ławnicy:
Krystyna Anklewicz, Andrzej Iszczek, Barbara Uznańska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 13:40 3 VIII U 1869/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 13:40 32 VIII U 1806/18 Rozprawa Sędzia:
Monika Pawłowska-Radzimierska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-05-21 13:45 15 I C 755/16 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński
Dodaj termin do kalendarza  
Inny
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 13:45 38 VIII U 285/19 Rozprawa Sędzia:
Zofia Falkowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-05-21 13:45 5 II C 1340/18 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz

Ławnicy:
Eliza Maksa, Jolanta Wąsat
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-05-21 14:00 10 II C 209/19 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk

Ławnicy:
Halina Bednarska, Krystyna Tarkowska
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-05-21 14:00 14 XII C 1589/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Soszyńska-Stefanowicz

Ławnicy:
Elżbieta Gutowska, Anna Ludwicka-Kuczyńska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 14:00 26 VIII U 2497/18 Rozprawa Sędzia:
Paulina Kuźma
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 14:10 3 VIII U 44/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 14:30 19 VIII U 9/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 14:30 27 VIII U 857/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Gocek
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 14:30 3 VIII U 91/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
II Wydział Cywilny 2019-05-21 14:30 5 II C 107/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Borowicz

Ławnicy:
Eliza Maksa, Jolanta Wąsat
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-05-21 14:40 38 VIII U 1789/18 Rozprawa Sędzia:
Zofia Falkowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych