Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2019-10-23 19:02
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 170

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Środa, 23 Października 2019 r.
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 08:00 8 XII C 396/19 Rozprawa Sędzia:
Joanna Rotert-Grzybowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 08:30 12 XII C 1060/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda

Ławnicy:
Jadwiga Jasiak, Zdzisław Sułkowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 08:30 130 X GC 258/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Kubisiak-Marciniak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 08:30 14 XII C 155/19 Rozprawa Sędzia:
Ewa Michniewicz-Broda

Ławnicy:
Aleksander Fesołowicz, Elżbieta Gutowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-10-23 08:30 17 III Ca 1645/19 Rozprawa Skład orzekający:
Elżbieta Gawryszczak (przewodniczacy)
Tomasz Kotkowski (sprawozdawca)
Bożena Rządzińska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 08:30 28 VIII U 2561/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 08:30 3 VIII U 1417/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 08:30 324 XIII Ga 154/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy)
Mariola Szczepańska (sprawozdawca)
Krzysztof Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 08:30 38 VIII U 3332/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Kempa
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-10-23 08:30 4 I C 1056/19 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 08:30 9 XII C 124/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Przytuła-Chrostek

Ławnicy:
Janusz Napierała, Teresa Skowronek
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 08:30 9 XII C 217/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Przytuła-Chrostek

Ławnicy:
Janusz Napierała, Teresa Skowronek
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 08:40 28 VIII U 2305/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-10-23 08:45 10 II C 957/19 Rozprawa Sędzia:
Teresa Jakubowska - Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 08:45 129 X GC 562/18 Rozprawa Sędzia:
Rafał Maciejewski
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-10-23 08:45 13 II C 555/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Bielczyk
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-10-23 08:45 15 I C 823/16 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Zygmunt Adamiak, Teresa Radoń
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-10-23 08:45 2 II C 1086/18 Rozprawa Sędzia:
Iwona Jamróz–Zdziubany
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-10-23 08:45 4 I C 46/19 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski

Ławnicy:
Maria Lefik, Cezary Wiśniewski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-10-23 08:45 5 II C 1509/18 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-10-23 08:45 6 I C 1092/18 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 08:50 19 VIII U 511/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Olejniczak – Kosiara
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 08:50 28 VIII U 2601/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2019-10-23 09:00 111 IV K 150/14 Rozprawa Sędzia:
Monika Gradowska
Dodaj termin do kalendarza  
Przerwa
IV Wydział Karny 2019-10-23 09:00 111 IV K 107/19 Rozprawa Sędzia:
Edyta Markowicz

Ławnicy:
Urszula Andrzejczak, Anna Baraniecka
Dodaj termin do kalendarza  
Zdjęta z wokandy
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 09:00 12 XII C 139/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda

Ławnicy:
Jadwiga Jasiak, Zdzisław Sułkowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 09:00 143 X GC 775/16 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik – Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-10-23 09:00 16 II C 264/19 Rozprawa Sędzia:
Mariola Kaźmierak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-10-23 09:00 17 III Ca 162/19 Rozprawa Skład orzekający:
Elżbieta Gawryszczak (przewodniczacy)
Bożena Rządzińska (sprawozdawca)
Tomasz Kotkowski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-10-23 09:00 18 I C 595/19 Rozprawa Sędzia:
S.S.O. Ewa Maciejewska

Ławnicy:
Lucjan Stopczyk, Anna Maria Szadkowska-Starzyńska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:00 19 VIII U 2223/18 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Olejniczak – Kosiara
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VI Wydział Penitencjarny 2019-10-23 09:00 245 VI Kow 1673/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Grzegorz Wasiński
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:00 27 VIII U 2070/19 Rozprawa Sędzia:
Iwona Matyjas
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:00 28 VIII U 2287/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:00 3 VIII U 1353/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 09:00 324 XIII Ga 122/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy i sprawozdawca)
Mariola Szczepańska, Krzysztof Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:00 38 VIII U 881/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Kempa
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 09:00 8 XII C 101/19 Rozprawa Sędzia:
Joanna Rotert-Grzybowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
VI Wydział Penitencjarny 2019-10-23 09:10 245 VI Kow 2498/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Grzegorz Wasiński
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 09:10 9 XII C 1660/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Przytuła-Chrostek

Ławnicy:
Janusz Napierała, Teresa Skowronek
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:15 3 VIII U 1381/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VI Wydział Penitencjarny 2019-10-23 09:20 245 VI Kow 2122/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Grzegorz Wasiński
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:20 28 VIII U 2365/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2019-10-23 09:30 03 IV K 181/17 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 111  

Sędzia:
Agnieszka Szeliga
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2019-10-23 09:30 1 IV K 202/10 Rozprawa Sędzia:
Joanna Krakowiak
Dodaj termin do kalendarza  
Przerwa
IV Wydział Karny 2019-10-23 09:30 128 IV K 191/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 111  

Sędzia:
Tomasz Krawczyk
Dodaj termin do kalendarza  
Przerwa
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 09:30 129 X GC 79/19 Rozprawa Sędzia:
Rafał Maciejewski
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 09:30 130 X GC 917/16 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Kubisiak-Marciniak
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
IV Wydział Karny 2019-10-23 09:30 141 IV K 88/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 252  

Skład orzekający:
Wioletta Kubasiewicz (przewodniczacy)
Adam Karowicz

Ławnicy:
Marcin Bałczewski, Marek Mac, Małgorzata Szymańska
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 09:30 143 X GC 523/18 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik – Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-10-23 09:30 17 III Ca 59/19 Rozprawa Skład orzekający:
Elżbieta Gawryszczak (przewodniczacy i sprawozdawca)
Tomasz Kotkowski, Bożena Rządzińska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VI Wydział Penitencjarny 2019-10-23 09:30 245 VI Kow 2359/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Grzegorz Wasiński
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
IV Wydział Karny 2019-10-23 09:30 252 IV K 133/19 Rozprawa Sędzia:
Edyta Markowicz
Dodaj termin do kalendarza  
Przerwa
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:30 27 VIII U 2499/18 Rozprawa Sędzia:
Iwona Matyjas
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:30 3 VIII U 1567/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 09:30 324 XIII Ga 6/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy)
Krzysztof Wójcik (sprawozdawca)
Mariola Szczepańska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VI Wydział Penitencjarny 2019-10-23 09:40 245 VI Kow 2047/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Grzegorz Wasiński
Dodaj termin do kalendarza  
Zdjęta z wokandy
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:40 28 VIII U 2659/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:40 38 VIII U 2978/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Kempa
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 09:45 3 VIII U 1540/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VI Wydział Penitencjarny 2019-10-23 09:50 245 VI Kow 2236/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Grzegorz Wasiński
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 10:00 12 XII C 1590/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda

Ławnicy:
Jadwiga Jasiak, Zdzisław Sułkowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-10-23 10:00 17 III Ca 1642/19 Rozprawa Skład orzekający:
Elżbieta Gawryszczak (przewodniczacy)
Tomasz Kotkowski (sprawozdawca)
Bożena Rządzińska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VI Wydział Penitencjarny 2019-10-23 10:00 245 VI Kow 2467/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Grzegorz Wasiński
Dodaj termin do kalendarza  
Zdjęta z wokandy
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 10:00 27 VIII U 1276/19 Rozprawa Sędzia:
Iwona Matyjas
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 10:00 28 VIII U 2172/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 10:00 3 VIII U 1990/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 10:00 32 VIII U 1590/15 Rozprawa Sędzia:
Ireneusz Ryszard Łaski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 10:00 324 XIII Ga 299/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy)
Mariola Szczepańska (sprawozdawca)
Krzysztof Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-10-23 10:00 4 I C 971/19 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 10:00 8 XII C 939/17 Rozprawa Sędzia:
Joanna Rotert-Grzybowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 10:00 9 XII C 233/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Przytuła-Chrostek

Ławnicy:
Janusz Napierała, Teresa Skowronek
Dodaj termin do kalendarza  
VI Wydział Penitencjarny 2019-10-23 10:10 245 VI Kow 2347/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Grzegorz Wasiński
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-10-23 10:15 2 II C 890/19 Rozprawa Sędzia:
Iwona Jamróz–Zdziubany
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 10:15 3 VIII U 1611/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 10:20 28 VIII U 2791/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 10:20 9 XII C 673/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Przytuła-Chrostek

Ławnicy:
Janusz Napierała, Teresa Skowronek
Dodaj termin do kalendarza  
XVIII Wydział Karny 2019-10-23 10:30 11 XVIII K 100/19 Rozprawa Sędzia:
Marek Chmiela
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 10:30 12 XII C 326/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda
Dodaj termin do kalendarza  
Zdjęta z wokandy
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 10:30 129 X GC 527/19 Rozprawa Sędzia:
Rafał Maciejewski
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-10-23 10:30 17 III Ca 224/19 Rozprawa Skład orzekający:
Elżbieta Gawryszczak (przewodniczacy)
Bożena Rządzińska (sprawozdawca)
Tomasz Kotkowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 10:30 27 VIII U 412/18 Rozprawa Sędzia:
Iwona Matyjas
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 10:30 32 VIII U 438/17 Rozprawa Sędzia:
Ireneusz Ryszard Łaski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 10:30 324 XIII Ga 49/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy i sprawozdawca)
Mariola Szczepańska, Krzysztof Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 10:30 38 VIII U 936/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Kempa
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
I Wydział Cywilny 2019-10-23 10:30 6 I C 1266/18 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
Inny
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 10:40 28 VIII U 2833/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 10:40 9 XII C 55/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Przytuła-Chrostek

Ławnicy:
Janusz Napierała, Teresa Skowronek
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-10-23 10:45 15 I C 1684/19 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Zygmunt Adamiak, Teresa Radoń
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 10:45 3 VIII U 2014/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 19  

Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-10-23 10:45 4 I C 1018/19 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 11:00 14 XII C 661/18 Rozprawa Sędzia:
Ewa Michniewicz-Broda

Ławnicy:
Aleksander Fesołowicz, Elżbieta Gutowska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-10-23 11:00 15 I C 309/19 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Zygmunt Adamiak, Teresa Radoń
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-10-23 11:00 16 II C 789/19 Rozprawa Sędzia:
Mariola Kaźmierak
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-10-23 11:00 18 I C 1055/19 Rozprawa Sędzia:
S.S.O. Ewa Maciejewska Lucjan Stopczyk

Ławnicy:
Anna Maria Szadkowska-Starzyńska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
XVIII Wydział Karny 2019-10-23 11:00 214 XVIII K 110/19 Rozprawa Skład orzekający:
Maria Motylska-Kucharczyk (przewodniczacy)
Izabela Lewandowska-Sokół, Piotr Wzorek
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
IV Wydział Karny 2019-10-23 11:00 254 IV K 52/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 252  

Sędzia:
Izabela Kowalska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 11:00 28 VIII U 2382/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 11:00 3 VIII U 2841/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 19  

Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 11:00 324 XIII Ga 15/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy)
Krzysztof Wójcik (sprawozdawca)
Mariola Szczepańska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-10-23 11:00 6 I C 816/18 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 11:00 9 XII C 1750/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Przytuła-Chrostek

Ławnicy:
Janusz Napierała, Teresa Skowronek
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 11:05 046 X GC 214/19 Rozprawa Sędzia:
Eryk Dąbrowski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 11:10 28 VIII U 2658/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 11:13 38 VIII P 12/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Kempa
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 11:30 27 VIII U 3262/19 Rozprawa Sędzia:
Iwona Matyjas
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
I Wydział Cywilny 2019-10-23 11:30 4 I C 1038/19 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski

Ławnicy:
Maria Lefik, Cezary Wiśniewski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-10-23 11:30 5 II C 687/19 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 11:40 19 VIII U 2324/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Olejniczak – Kosiara
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
II Wydział Cywilny 2019-10-23 11:45 13 II C 837/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Bielczyk
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-10-23 12:00 10 II C 529/19 Rozprawa Sędzia:
Teresa Jakubowska - Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 12:00 130 X GC 518/17 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Kubisiak-Marciniak
Dodaj termin do kalendarza  
Inny
I Wydział Cywilny 2019-10-23 12:00 15 I C 1298/19 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Teresa Radoń, Mirosława Urbańska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-10-23 12:00 17 III Ca 2149/18 Rozprawa Skład orzekający:
Elżbieta Gawryszczak (przewodniczacy i sprawozdawca)
Tomasz Kotkowski, Bożena Rządzińska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-10-23 12:00 18 I C 182/18 Rozprawa Sędzia:
S.S.O. Ewa Maciejewska

Ławnicy:
Lucjan Stopczyk, Anna Maria Szadkowska-Starzyńska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
IV Wydział Karny 2019-10-23 12:00 254 IV K 225/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 252  

Sędzia:
Izabela Kowalska
Dodaj termin do kalendarza  
Przerwa
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 12:00 27 VIII U 2020/19 Rozprawa Sędzia:
Iwona Matyjas
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 12:00 32 VIII U 448/18 Rozprawa Sędzia:
Ireneusz Ryszard Łaski
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 12:00 324 XIII Ga 210/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy)
Mariola Szczepańska (sprawozdawca)
Krzysztof Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 12:00 9 XII C 561/18 Rozprawa Sędzia:
Barbara Przytuła-Chrostek

Ławnicy:
Janusz Napierała, Teresa Skowronek
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-10-23 12:15 2 II C 842/19 Rozprawa Sędzia:
Iwona Jamróz–Zdziubany
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 12:20 19 VIII U 877/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Olejniczak – Kosiara
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 12:30 129 X GC 766/18 Rozprawa Sędzia:
Rafał Maciejewski
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-10-23 12:30 16 II C 1603/17 Rozprawa Sędzia:
Mariola Kaźmierak
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-10-23 12:30 17 III Ca 1641/19 Rozprawa Skład orzekający:
Elżbieta Gawryszczak (przewodniczacy)
Tomasz Kotkowski (sprawozdawca)
Bożena Rządzińska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 12:30 27 VIII U 2350/17 Rozprawa Sędzia:
Iwona Matyjas
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 12:30 324 XIII Ga 116/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy i sprawozdawca)
Mariola Szczepańska, Krzysztof Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-10-23 12:30 4 I C 593/19 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-10-23 12:30 5 II C 1647/17 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-10-23 12:30 6 I C 676/16 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-10-23 12:50 138 V Kz 729/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Tomasz Pintara (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
IV Wydział Karny 2019-10-23 13:00 03 IV K 14/16 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 252  

Sędzia:
Agnieszka Szeliga
Dodaj termin do kalendarza  
Przerwa
IV Wydział Karny 2019-10-23 13:00 1 IV K 209/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 128  

Skład orzekający:
Joanna Krakowiak (przewodniczacy)
Izabela Kowalska

Ławnicy:
Zdzisław Bikiewicz, Iwona Kozłowska, Róża Kuligowska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-10-23 13:00 13 II C 774/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Bielczyk
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-10-23 13:00 15 I C 1587/19 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Zygmunt Adamiak, Teresa Radoń
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-10-23 13:00 17 III Ca 288/19 Rozprawa Skład orzekający:
Elżbieta Gawryszczak (przewodniczacy)
Bożena Rządzińska (sprawozdawca)
Tomasz Kotkowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 13:00 27 VIII U 3009/15 Rozprawa Sędzia:
Iwona Matyjas
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 13:00 3 VIII U 2315/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 19  

Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 13:00 32 VIII U 1246/18 Rozprawa Sędzia:
Ireneusz Ryszard Łaski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 13:00 324 XIII Ga 35/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy)
Krzysztof Wójcik (sprawozdawca)
Mariola Szczepańska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-10-23 13:10 4 I C 695/19 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski

Ławnicy:
Maria Lefik, Cezary Wiśniewski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 13:20 28 VIII U 2657/19 Rozprawa Sędzia:
Jacek Chrostek
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-10-23 13:30 10 II C 727/19 Rozprawa Sędzia:
Teresa Jakubowska - Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 13:30 12 XII C 1712/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda

Ławnicy:
Jadwiga Jasiak, Zdzisław Sułkowski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 13:30 129 X GC 486/19 Rozprawa Sędzia:
Rafał Maciejewski
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-10-23 13:30 15 I C 281/19 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Teresa Radoń, Mirosława Urbańska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-10-23 13:30 17 III Ca 57/19 Rozprawa Skład orzekający:
Elżbieta Gawryszczak (przewodniczacy i sprawozdawca)
Tomasz Kotkowski, Bożena Rządzińska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-10-23 13:30 18 I C 1507/19 Rozprawa Sędzia:
S.S.O. Ewa Maciejewska

Ławnicy:
Lucjan Stopczyk, Anna Maria Szadkowska-Starzyńska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 13:30 19 VIII U 2340/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Olejniczak – Kosiara
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 13:30 27 VIII U 3261/19 Rozprawa Sędzia:
Iwona Matyjas
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 13:30 3 VIII U 1624/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 13:30 324 XIII Ga 218/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy)
Mariola Szczepańska (sprawozdawca)
Krzysztof Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-10-23 13:45 5 II C 1348/18 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 13:50 19 VIII U 1844/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Olejniczak – Kosiara
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-10-23 14:00 10 II C 1494/18 Rozprawa Sędzia:
Teresa Jakubowska - Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
X Wydział Gospodarczy 2019-10-23 14:00 130 X GC 503/17 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Kubisiak-Marciniak
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2019-10-23 14:00 14 XII C 35/19 Rozprawa Sędzia:
Ewa Michniewicz-Broda
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-10-23 14:00 17 III Ca 2171/18 Rozprawa Skład orzekający:
Elżbieta Gawryszczak (przewodniczacy i sprawozdawca)
Tomasz Kotkowski, Bożena Rządzińska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-10-23 14:00 18 I C 930/19 Rozprawa Sędzia:
S.S.O. Ewa Maciejewska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-10-23 14:00 18 I C 1615/19 Rozprawa Sędzia:
S.S.O. Ewa Maciejewska

Ławnicy:
Lucjan Stopczyk, Anna Maria Szadkowska-Starzyńska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 14:00 3 VIII U 1985/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 14:00 32 VIII U 1304/18 Rozprawa Sędzia:
Ireneusz Ryszard Łaski
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 14:00 324 XIII Ga 157/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy i sprawozdawca)
Mariola Szczepańska, Krzysztof Wójcik
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-10-23 14:00 5 II C 1554/18 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 14:15 19 VIII U 322/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Olejniczak – Kosiara
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-10-23 14:20 15 I C 1611/19 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Teresa Radoń, Mirosława Urbańska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2019-10-23 14:30 17 III Ca 753/19 Rozprawa Skład orzekający:
Elżbieta Gawryszczak (przewodniczacy)
Bożena Rządzińska (sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-10-23 14:30 18 I C 1798/18 Rozprawa Sędzia:
S.S.O. Ewa Maciejewska

Ławnicy:
Lucjan Stopczyk, Anna Maria Szadkowska-Starzyńska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-10-23 14:30 3 VIII U 1961/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Domańska-Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2019-10-23 14:30 324 XIII Ga 60/19 Rozprawa Skład orzekający:
Tomasz Bajer (przewodniczacy)
Krzysztof Wójcik (sprawozdawca)
Mariola Szczepańska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych