Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2021-01-21 19:01
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 84

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Piątek, 22 Stycznia 2021 r.
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 08:30 12 XII C 997/20 Rozprawa Sędzia:
Dagmara Kowalczyk-Wrzodak

Ławnicy:
Elżbieta Buczyńska, Janina Czapska
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2021-01-22 08:30 130 X GC 626/17 Rozprawa Sędzia:
Paweł Hajdys
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 08:30 14 XII C 978/20 Rozprawa Sędzia:
Anna Dhahir-Swaidan
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 08:30 9 XII Ca 143/20 Rozprawa Skład orzekający:
Barbara Przytuła-Chrostek (przewodniczacy i sprawozdawca)
Małgorzata Iwaszkiewicz, Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 08:40 18 I C 2282/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska-Jadczak
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 08:40 2 I C 717/20 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski

Ławnicy:
Janusz Alojzy Szkudlarek, Mirosława Urbańska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 08:45 15 I C 393/16 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 08:45 2 I C 2170/19 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski

Ławnicy:
Janusz Alojzy Szkudlarek, Mirosława Urbańska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2021-01-22 08:45 28 II C 2507/19 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 08:45 4 I C 1794/20 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński

Ławnicy:
Elżbieta Mariola Śliwkowska, Dominika Anna Wasiak
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 08:45 6 I C 1048/20 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2021-01-22 09:00 03 IV K 2/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 111  

Sędzia:
Adam Karowicz
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2021-01-22 09:00 046 X GC 325/19 Rozprawa Sędzia:
Dariusz Stępiński
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2021-01-22 09:00 102 V Ka 933/20 Rozprawa Sędzia:
Jacek Przybysz (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
X Wydział Gospodarczy 2021-01-22 09:00 129 X GC 1007/20 Rozprawa Sędzia:
Monika Smusz-Kulesza
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
X Wydział Gospodarczy 2021-01-22 09:00 143 X GC 3/20 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik-Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2021-01-22 09:00 245 X GC 195/17 Rozprawa Sędzia:
Andrzej Romek
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2021-01-22 09:00 3 VIII U 2260/20 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2021-01-22 09:00 324 XIII Ga 1434/19 Rozprawa Skład orzekający:
Ryszard Badio (przewodniczacy)
Mariola Szczepańska (sprawozdawca)
Bartosz Kaźmierak
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 09:00 9 XII Ca 98/20 Rozprawa Skład orzekający:
Barbara Przytuła-Chrostek (przewodniczacy)
Barbara Soszyńska-Stefanowicz (sprawozdawca)
Małgorzata Iwaszkiewicz
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2021-01-22 09:15 1 IV K 162/16 Rozprawa Sędzia:
Krzysztof Szynk
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2021-01-22 09:30 128 IV K 192/20 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 111  

Sędzia:
Tomasz Krawczyk

Ławnicy:
Anna Baraniecka, Elżbieta Wróblewska
Dodaj termin do kalendarza  
XVIII Wydział Karny 2021-01-22 09:30 214 XVIII K 36/20 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 11  

Sędzia:
Maria Motylska-Kucharczyk
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2021-01-22 09:30 252 IV K 44/20 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 128  

Skład orzekający:
Edyta Markowicz (przewodniczacy)
Monika Gradowska

Ławnicy:
Tadeusz Heleniak, Grażyna Jeżewska, Krzysztof Kropidłowski
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 09:30 9 XII Ca 545/19 Rozprawa Skład orzekający:
Barbara Przytuła-Chrostek (przewodniczacy)
Małgorzata Iwaszkiewicz (sprawozdawca)
Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2021-01-22 09:35 324 XIII Ga 1021/19 Rozprawa Skład orzekający:
Ryszard Badio (przewodniczacy i sprawozdawca)
Bartosz Kaźmierak, Beata Matysik
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2021-01-22 09:50 3 VIII U 2292/20 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
XVIII Wydział Karny 2021-01-22 10:00 11 XVIII K 169/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Boczek
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2021-01-22 10:00 111 IV K 40/19 Rozprawa Sędzia:
Izabela Kowalska

Ławnicy:
Katarzyna Jastrząbek, Jadwiga Oleszczyk-Stremel, Zdzisław Wychowałek
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 10:00 12 XII C 941/20 Rozprawa Sędzia:
Dagmara Kowalczyk-Wrzodak

Ławnicy:
Elżbieta Buczyńska, Janina Czapska
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 10:00 14 XII C 1002/20 Rozprawa Sędzia:
Anna Dhahir-Swaidan
Dodaj termin do kalendarza  
XVIII Wydział Karny 2021-01-22 10:00 141 XVIII K 9/20 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 214  

Skład orzekający:
Jarosław Leszczyński (przewodniczacy)
Izabela Lewandowska-Sokół

Ławnicy:
Halina Stanisława Fryczka, Agnieszka Szczodrowska-Jerzak, Sebastian Wołosewicz
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 10:00 18 I C 1715/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska-Jadczak
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2021-01-22 10:00 245 X GC 509/17 Rozprawa Sędzia:
Andrzej Romek
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 10:00 4 I C 2001/20 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński

Ławnicy:
Elżbieta Mariola Śliwkowska, Dominika Anna Wasiak
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 10:00 6 I C 249/19 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 10:00 9 XII Ca 550/19 Rozprawa Skład orzekający:
Barbara Przytuła-Chrostek (przewodniczacy)
Małgorzata Iwaszkiewicz (sprawozdawca)
Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2021-01-22 10:10 324 XIII Ga 1088/19 Rozprawa Skład orzekający:
Ryszard Badio (przewodniczacy)
Bartosz Kaźmierak (sprawozdawca)
Beata Matysik
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2021-01-22 10:20 130 X 1 GCo 153/20 Rozprawa Sędzia:
Paweł Hajdys
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 10:20 4 I C 837/20 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński

Ławnicy:
Elżbieta Mariola Śliwkowska, Dominika Anna Wasiak
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 10:30 15 I C 2098/20 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2021-01-22 10:30 3 VIII U 2289/20 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 10:30 6 I C 597/20 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 10:30 9 XII Ca 555/19 Rozprawa Skład orzekający:
Barbara Przytuła-Chrostek (przewodniczacy)
Małgorzata Iwaszkiewicz (sprawozdawca)
Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2021-01-22 10:40 102 V Ka 1171/20 Rozprawa Sędzia:
Andrzej Rembowski
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2021-01-22 10:45 324 XIII Ga 1947/19 Rozprawa Skład orzekający:
Ryszard Badio (przewodniczacy i sprawozdawca)
Bartosz Kaźmierak, Beata Matysik
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2021-01-22 11:00 1 IV K 162/20 Rozprawa Skład orzekający:
Krzysztof Szynk (przewodniczacy)
Przemysław Zabłocki

Ławnicy:
Urszula Andrzejczak, Małgorzata Kowalińska, Elżbieta Mrożewska-Burchardt
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2021-01-22 11:00 130 X GC 990/19 Rozprawa Sędzia:
Paweł Hajdys
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
I Wydział Cywilny 2021-01-22 11:00 2 I C 1058/20 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski

Ławnicy:
Janusz Alojzy Szkudlarek, Mirosława Urbańska
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 11:00 9 XII Ca 199/20 Rozprawa Skład orzekający:
Barbara Przytuła-Chrostek (przewodniczacy i sprawozdawca)
Małgorzata Iwaszkiewicz, Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2021-01-22 11:20 324 XIII Ga 1069/20 Rozprawa Skład orzekający:
Ryszard Badio (przewodniczacy)
Bartosz Kaźmierak (sprawozdawca)
Beata Matysik
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2021-01-22 11:30 102 V Ka 1260/20 Rozprawa Skład orzekający:
Piotr Augustyniak (przewodniczacy i sprawozdawca)
Wojciech Cerski, Andrzej Rembowski
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2021-01-22 11:30 138 V Kz 1040/20 Posiedzenie jawne Sędzia:
Jacek Przybysz (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 11:30 14 XII C 865/20 Rozprawa Sędzia:
Anna Dhahir-Swaidan
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 11:30 6 I C 1356/20 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 11:40 12 XII C 977/20 Rozprawa Sędzia:
Dagmara Kowalczyk-Wrzodak

Ławnicy:
Elżbieta Buczyńska, Janina Czapska
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2021-01-22 11:45 3 VIII U 3403/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 12:00 15 I C 1774/19 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
X Wydział Gospodarczy 2021-01-22 12:00 245 X GC 238/20 Rozprawa Sędzia:
Andrzej Romek
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2021-01-22 12:00 3 VIII U 4032/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 12:00 9 XII Ca 131/20 Rozprawa Skład orzekający:
Barbara Przytuła-Chrostek (przewodniczacy)
Barbara Soszyńska-Stefanowicz (sprawozdawca)
Małgorzata Iwaszkiewicz
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2021-01-22 12:10 143 X GC 1120/19 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik-Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
XVIII Wydział Karny 2021-01-22 12:30 141 XVIII K 139/20 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 214  

Sędzia:
Izabela Lewandowska-Sokół
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 12:30 18 I C 1445/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska-Jadczak
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 12:30 6 I C 932/20 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 12:30 9 XII Ca 567/19 Rozprawa Skład orzekający:
Barbara Przytuła-Chrostek (przewodniczacy)
Małgorzata Iwaszkiewicz (sprawozdawca)
Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 12:40 12 XII C 1003/20 Rozprawa Sędzia:
Dagmara Kowalczyk-Wrzodak

Ławnicy:
Elżbieta Buczyńska, Janina Czapska
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2021-01-22 13:00 102 V Ka 169/20 Rozprawa Sędzia:
Wojciech Cerski
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 13:00 2 I C 586/17 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski

Ławnicy:
Janusz Alojzy Szkudlarek, Cezary Wiśniewski
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2021-01-22 13:00 3 VIII U 1292/20 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 13:00 9 XII Ca 45/20 Rozprawa Skład orzekający:
Barbara Przytuła-Chrostek (przewodniczacy)
Małgorzata Iwaszkiewicz (sprawozdawca)
Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2021-01-22 13:30 138 V Kz 241/20 Posiedzenie jawne Sędzia:
Andrzej Rembowski (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 13:30 18 I C 490/20 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska-Jadczak
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2021-01-22 13:30 3 VIII U 5005/19 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 13:30 4 I C 1072/20 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński

Ławnicy:
Magdalena Krystyna Olczak, Dominika Anna Wasiak
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2021-01-22 13:40 12 XII C 1054/20 Rozprawa Sędzia:
Dagmara Kowalczyk-Wrzodak

Ławnicy:
Elżbieta Buczyńska, Janina Czapska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2021-01-22 13:45 28 II C 1140/19 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 13:45 6 I C 1811/20 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2021-01-22 14:00 245 X GC 245/19 Rozprawa Sędzia:
Andrzej Romek
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 14:15 2 I C 1797/20 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski

Ławnicy:
Janusz Alojzy Szkudlarek, Mirosława Urbańska
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2021-01-22 14:15 3 VIII U 1863/20 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2021-01-22 14:25 4 I C 1312/20 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński

Ławnicy:
Magdalena Krystyna Olczak, Dominika Anna Wasiak
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2021-01-22 14:30 19 VIII U 3956/19 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Olejniczak-Kosiara
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
I Wydział Cywilny 2021-01-22 14:45 2 I C 417/20 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski

Ławnicy:
Andrzej Stanisław Dziedzic, Alicja Lidia Potasiak
Dodaj termin do kalendarza  

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych