Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2019-08-22 11:27
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 43

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Czwartek, 22 Sierpnia 2019 r.
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-08-22 08:30 138 V Ka 621/19 Rozprawa Sędzia:
Tomasz Pintara
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-08-22 08:45 10 II C 31/19 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-08-22 08:50 18 I C 254/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek

Ławnicy:
Mariola Słowińska, Bożena Wypych
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 08:50 5 II C 704/19 Rozprawa Sędzia:
Marek Kruszewski

Ławnicy:
Krystyna Jakóbowska, Anna Kozdroń-Socha
Dodaj termin do kalendarza  
Inny
II Wydział Cywilny 2019-08-22 09:00 13 II C 1449/18 Rozprawa Sędzia:
Paweł Filipiak
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-08-22 09:00 130 X GC 169/18 Rozprawa Sędzia:
Renata Lewicka
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
X Wydział Gospodarczy 2019-08-22 09:00 130 X GC 599/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Kubasik
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-08-22 09:00 138 V Ka 1389/18 Rozprawa Skład orzekający:
Piotr Augustyniak (przewodniczacy i sprawozdawca)
Tomasz Pintara, Marek Raszewski
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
X Wydział Gospodarczy 2019-08-22 09:00 143 X GC 261/19 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik – Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-08-22 09:00 3 VIII P 48/18 Rozprawa Sędzia:
Magdalena Lisowska
Dodaj termin do kalendarza  
Odroczono na termin z urzędu
IV Wydział Karny 2019-08-22 09:30 111 IV K 1/19 Rozprawa Skład orzekający:
Krzysztof Szynk (przewodniczacy)
Edyta Markowicz

Ławnicy:
Krystyna Pietrasiewicz, Krystyna Próba, Czesław Telatycki
Dodaj termin do kalendarza  
XVIII Wydział Karny 2019-08-22 10:00 11 XVIII K 98/18 Rozprawa Sędzia:
Izabela Lewandowska-Sokół

Ławnicy:
Izabela Król, Beata Maniak
Dodaj termin do kalendarza  
XVIII Wydział Karny 2019-08-22 10:00 214 XVIII K 83/13 Rozprawa Sędzia:
Maria Motylska-Kucharczyk
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 10:10 5 II C 913/19 Rozprawa Sędzia:
Marek Kruszewski

Ławnicy:
Krystyna Jakóbowska, Anna Kozdroń-Socha
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-08-22 10:30 138 V Ka 1244/18 Rozprawa Skład orzekający:
Piotr Augustyniak (przewodniczacy)
Tomasz Pintara (sprawozdawca)
Marek Raszewski
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 11:00 13 II C 932/19 Rozprawa Sędzia:
Paweł Filipiak
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-08-22 11:00 130 X GC 381/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Kubasik
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-08-22 11:00 18 I C 592/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek

Ławnicy:
Mariola Słowińska, Bożena Wypych
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-08-22 11:10 143 X GC 1084/18 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik – Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
Zakończona
X Wydział Gospodarczy 2019-08-22 11:20 143 X GC 1002/16 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik – Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2019-08-22 11:30 1 IV K 73/17 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 128  

Sędzia:
Agnieszka Szeliga
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 11:40 10 II C 1221/18 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-08-22 11:40 143 X GC 218/18 Rozprawa Sędzia:
Marzena Rudnik – Niewrzał
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 11:45 13 II C 1007/19 Rozprawa Sędzia:
Paweł Filipiak
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-08-22 12:00 138 V Ka 1080/18 Rozprawa Skład orzekający:
Piotr Augustyniak (przewodniczacy)
Marek Raszewski (sprawozdawca)
Tomasz Pintara
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-08-22 12:00 18 I C 129/18 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek

Ławnicy:
Mariola Słowińska, Bożena Wypych
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-08-22 12:00 3 VIII U 2496/18 Rozprawa Sędzia:
Magdalena Lisowska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 12:15 10 II C 1076/18 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-08-22 12:30 3 VIII U 1840/19 Rozprawa Sędzia:
Magdalena Lisowska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 13:00 10 II C 59/19 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 13:00 10 II C 561/19 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 13:00 13 II C 454/19 Rozprawa Sędzia:
Paweł Filipiak
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-08-22 13:00 138 V Ka 1558/18 Rozprawa Skład orzekający:
Piotr Augustyniak (przewodniczacy)
Marek Raszewski (sprawozdawca)
Tomasz Pintara
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-08-22 13:00 3 VIII U 530/19 Rozprawa Sędzia:
Magdalena Lisowska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 13:10 5 II C 1627/15 Rozprawa Sędzia:
Marek Kruszewski
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-08-22 13:30 130 X GC 452/19 Rozprawa Sędzia:
Barbara Kubasik
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2019-08-22 13:30 138 V Ka 140/19 Rozprawa Sędzia:
Marek Raszewski (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-08-22 13:30 18 I C 883/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek

Ławnicy:
Mariola Słowińska, Bożena Wypych
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2019-08-22 13:50 3 VIII U 1480/19 Rozprawa Sędzia:
Magdalena Lisowska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 14:00 10 II C 917/19 Rozprawa Sędzia:
Marzanna Rojecka–Mazurczyk
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2019-08-22 14:00 18 I C 744/16 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2019-08-22 14:15 5 II C 1132/16 Rozprawa Sędzia:
Marek Kruszewski
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2019-08-22 14:30 130 X GC 137/17 Rozprawa Sędzia:
Barbara Kubasik
Dodaj termin do kalendarza  

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych