Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2018-04-19 19:02
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 102

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Piątek, 20 Kwietnia 2018 r.
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 08:30 129 X GNc 4/18 Rozprawa Sędzia:
Krzysztof Turbiński
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 08:30 138 V Ka 221/18 Rozprawa Skład orzekający:
Monika Wieczorek (przewodniczacy)
Grzegorz Gała, Jolanta Malska
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2018-04-20 08:30 14 XII Ns 441/17 Rozprawa Skład orzekający:
Małgorzata Sajda (przewodniczacy)
Agata Mistrzak, Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2018-04-20 08:30 17 III Ca 1821/17 Rozprawa Skład orzekający:
Sławomir Zieliński (przewodniczacy)
Wioletta Sychniak (sprawozdawca)
Katarzyna Kamińska-Krawczyk
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 08:40 18 I C 1249/17 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska - Jadczak
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 08:40 245 X GC 975/14 Rozprawa Sędzia:
Andrzej Romek
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 08:40 4 I C 1422/15 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 08:45 15 I C 1493/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Sławomir Drobnik, Urszula Tomczak
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2018-04-20 08:45 16 II C 1322/16 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 08:45 2 I C 905/12 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2018-04-20 08:45 3 VIII U 2116/17 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2018-04-20 08:45 5 II C 18/18 Rozprawa Sędzia:
Adam Kmieciak

Ławnicy:
Grażyna Kamińska, Jolanta Wąsat
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 08:45 6 I C 115/18 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
XVIII Wydział Karny 2018-04-20 09:00 11 XVIII K 108/17 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Boczek
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2018-04-20 09:00 111 IV K 74/13 Rozprawa Sędzia:
Joanna Krakowiak
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 09:00 130 X GC 780/16 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Wilczyńska
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 09:00 138 V Ka 182/18 Rozprawa Skład orzekający:
Monika Wieczorek (przewodniczacy)
Grzegorz Gała, Jolanta Malska
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 09:00 143 X GC 293/17 Rozprawa Sędzia:
Eryk Dąbrowski
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2018-04-20 09:00 17 III Ca 127/18 Rozprawa Skład orzekający:
Katarzyna Kamińska-Krawczyk (przewodniczacy)
Grażyna Młynarska-Wróblewska (sprawozdawca)
Wioletta Sychniak
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 09:00 245 X GC 1118/15 Rozprawa Sędzia:
Andrzej Romek
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2018-04-20 09:00 252 IV K 55/17 Rozprawa Sędzia:
Paweł Sydor
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2018-04-20 09:00 3 VIII U 256/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2018-04-20 09:00 324 XIII Ga 335/18 Rozprawa Skład orzekający:
Iwona Godlewska (przewodniczacy)
Maria Pągowska – Bancer (sprawozdawca)
Beata Matysik
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2018-04-20 09:10 14 XII Ns 375/17 Rozprawa Skład orzekający:
Małgorzata Sajda (przewodniczacy)
Agata Mistrzak, Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2018-04-20 09:30 1 IV K 91/13 Rozprawa Sędzia:
Monika Gradowska

Ławnicy:
Bogusława Szymczyńska, Ilona Śnieć, Zdzisława Trzewikowska
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2018-04-20 09:30 111 IV K 138/17 Rozprawa Sędzia:
Tomasz Krawczyk
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2018-04-20 09:30 111 IV K 258/12 Rozprawa Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 09:30 129 X GC 129/18 Rozprawa Sędzia:
Krzysztof Turbiński
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 09:30 138 V Ka 167/18 Rozprawa Skład orzekający:
Monika Wieczorek (przewodniczacy)
Grzegorz Gała, Jolanta Malska
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2018-04-20 09:30 17 III Ca 202/18 Rozprawa Skład orzekający:
Katarzyna Kamińska-Krawczyk (przewodniczacy i sprawozdawca)
Grażyna Młynarska-Wróblewska, Wioletta Sychniak
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2018-04-20 09:30 3 VIII P 38/17 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2018-04-20 09:35 324 XIII Ga 157/18 Rozprawa Skład orzekający:
Iwona Godlewska (przewodniczacy)
Beata Matysik (sprawozdawca)
Maria Pągowska – Bancer
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2018-04-20 09:50 14 XII Ns 392/17 Rozprawa Skład orzekający:
Małgorzata Sajda (przewodniczacy)
Agata Mistrzak, Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
XVIII Wydział Karny 2018-04-20 10:00 11 XVIII K 155/16 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Boczek

Ławnicy:
Włodzimierz Bojanowski, Hanna Wojtania
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 10:00 138 V Ka 157/18 Rozprawa Skład orzekający:
Monika Wieczorek (przewodniczacy)
Jolanta Malska (sprawozdawca)
Grzegorz Gała
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 10:00 15 I C 1492/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Sławomir Drobnik, Urszula Tomczak
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2018-04-20 10:00 17 III Ca 201/18 Rozprawa Skład orzekający:
Katarzyna Kamińska-Krawczyk (przewodniczacy)
Wioletta Sychniak (sprawozdawca)
Grażyna Młynarska-Wróblewska
Dodaj termin do kalendarza  
XVIII Wydział Karny 2018-04-20 10:00 214 XVIII K 29/18 Rozprawa Skład orzekający:
Marek Chmiela (przewodniczacy)
Izabela Lewandowska-Sokół

Ławnicy:
Włodzimierz Bojanowski, Krystyna Kowalewska-Runowska, Andrzej Pastusiak
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 10:00 254 V Ka 45/18 Rozprawa Sędzia:
Wojciech Cerski (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2018-04-20 10:00 5 II C 92/18 Rozprawa Sędzia:
Adam Kmieciak

Ławnicy:
Grażyna Kamińska, Jolanta Wąsat
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 10:00 6 I C 1086/16 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2018-04-20 10:10 324 XIII Ga 22/18 Rozprawa Skład orzekający:
Iwona Godlewska (przewodniczacy i sprawozdawca)
Beata Matysik, Maria Pągowska – Bancer
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 10:20 4 I C 188/17 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 10:30 138 V Ka 1364/17 Rozprawa Skład orzekający:
Monika Wieczorek (przewodniczacy)
Grzegorz Gała, Jolanta Malska
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2018-04-20 10:30 17 III Ca 200/18 Rozprawa Skład orzekający:
Katarzyna Kamińska-Krawczyk (przewodniczacy)
Grażyna Młynarska-Wróblewska (sprawozdawca)
Wioletta Sychniak
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2018-04-20 10:45 324 XIII Ga 275/18 Rozprawa Skład orzekający:
Iwona Godlewska (przewodniczacy)
Maria Pągowska – Bancer (sprawozdawca)
Beata Matysik
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2018-04-20 10:50 14 XII Ns 395/17 Rozprawa Skład orzekający:
Małgorzata Sajda (przewodniczacy)
Agata Mistrzak, Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 11:00 129 X GC 253/18 Rozprawa Sędzia:
Krzysztof Turbiński
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 11:00 130 X GC 245/16 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Wilczyńska
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 11:00 138 V Ka 167/17 Rozprawa Skład orzekający:
Monika Wieczorek (przewodniczacy)
Grzegorz Gała, Jolanta Malska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 11:00 15 I C 96/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Sławomir Drobnik, Urszula Tomczak
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2018-04-20 11:00 16 II C 233/18 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 11:00 245 X GC 484/15 Rozprawa Sędzia:
Andrzej Romek
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 11:00 254 V Ka 155/18 Rozprawa Sędzia:
Marzena Lesiuk (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2018-04-20 11:00 5 II C 1349/16 Rozprawa Sędzia:
Adam Kmieciak

Ławnicy:
Grażyna Kamińska, Jolanta Wąsat
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2018-04-20 11:20 324 XIII Ga 165/18 Rozprawa Skład orzekający:
Iwona Godlewska (przewodniczacy)
Beata Matysik (sprawozdawca)
Maria Pągowska – Bancer
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 11:30 143 X GC 819/17 Rozprawa Sędzia:
Eryk Dąbrowski
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 11:30 2 I C 1458/16 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2018-04-20 11:40 14 XII Ns 396/17 Rozprawa Skład orzekający:
Małgorzata Sajda (przewodniczacy)
Agata Mistrzak, Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2018-04-20 12:00 16 II C 199/18 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2018-04-20 12:00 17 III Ca 199/18 Rozprawa Skład orzekający:
Katarzyna Kamińska-Krawczyk (przewodniczacy i sprawozdawca)
Grażyna Młynarska-Wróblewska, Wioletta Sychniak
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 12:00 18 I C 1648/17 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska - Jadczak
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 12:00 254 V Ka 220/18 Rozprawa Sędzia:
Piotr Cięciwa (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
I Wydział Cywilny 2018-04-20 12:00 4 I C 755/16 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 12:00 6 I C 1654/17 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2018-04-20 12:25 324 XIII Ga 53/18 Rozprawa Skład orzekający:
Iwona Godlewska (przewodniczacy i sprawozdawca)
Beata Matysik, Maria Pągowska – Bancer
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2018-04-20 12:25 324 XIII Ga 82/18 Rozprawa Sędzia:
Iwona Godlewska (przewodniczacy i sprawozdawca)
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 12:30 138 V Ka 131/18 Rozprawa Skład orzekający:
Monika Wieczorek (przewodniczacy)
Grzegorz Gała, Jolanta Malska
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2018-04-20 12:30 17 III Ca 196/18 Rozprawa Skład orzekający:
Katarzyna Kamińska-Krawczyk (przewodniczacy)
Wioletta Sychniak (sprawozdawca)
Grażyna Młynarska-Wróblewska
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 12:30 245 X GC 1073/15 Rozprawa Sędzia:
Andrzej Romek
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2018-04-20 12:40 14 XII Ns 398/17 Rozprawa Skład orzekający:
Małgorzata Sajda (przewodniczacy)
Agata Mistrzak, Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2018-04-20 12:40 16 II C 1104/15 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 12:45 2 I C 1532/17 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski
Dodaj termin do kalendarza  
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 13:00 138 V Ka 56/18 Rozprawa Skład orzekający:
Monika Wieczorek (przewodniczacy)
Grzegorz Gała, Jolanta Malska
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2018-04-20 13:00 17 III Ca 110/18 Rozprawa Skład orzekający:
Katarzyna Kamińska-Krawczyk (przewodniczacy)
Grażyna Młynarska-Wróblewska (sprawozdawca)
Wioletta Sychniak
Dodaj termin do kalendarza  
IV Wydział Karny 2018-04-20 13:00 252 IV K 263/15 Rozprawa Sędzia:
Paweł Sydor
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2018-04-20 13:00 3 VIII U 149/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2018-04-20 13:00 324 XIII Ga 322/18 Rozprawa Skład orzekający:
Iwona Godlewska (przewodniczacy)
Maria Pągowska – Bancer (sprawozdawca)
Beata Matysik
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2018-04-20 13:10 5 II C 1429/17 Rozprawa Sędzia:
Adam Kmieciak
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2018-04-20 13:15 16 II C 257/14 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
V Wydział Karny Odwoławczy 2018-04-20 13:30 138 V Ka 110/18 Rozprawa Skład orzekający:
Monika Wieczorek (przewodniczacy)
Grzegorz Gała, Jolanta Malska
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2018-04-20 13:30 14 XII Ns 74/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Sajda
Dodaj termin do kalendarza  
Odwołana
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2018-04-20 13:30 14 XII Ns 90/18 Rozprawa Skład orzekający:
Małgorzata Sajda (przewodniczacy i sprawozdawca)
Agata Mistrzak, Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 13:30 15 I C 1192/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Sławomir Drobnik, Urszula Tomczak
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2018-04-20 13:30 17 III Ca 198/18 Rozprawa Skład orzekający:
Katarzyna Kamińska-Krawczyk (przewodniczacy i sprawozdawca)
Grażyna Młynarska-Wróblewska, Wioletta Sychniak
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 13:30 4 I C 1066/17 Rozprawa Sędzia:
Marcin Sumiński
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 13:30 6 I C 222/18 Rozprawa Sędzia:
Paweł Barański
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2018-04-20 13:35 324 XIII Ga 173/18 Rozprawa Skład orzekający:
Iwona Godlewska (przewodniczacy)
Beata Matysik (sprawozdawca)
Maria Pągowska – Bancer
Dodaj termin do kalendarza  
II Wydział Cywilny 2018-04-20 13:45 16 II C 338/17 Rozprawa Sędzia:
Dorota Liczberska-Dębska

Ławnicy:
Gabriela Pełka, Wiesław Żebrowski
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 13:50 2 I C 1921/15 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 14:00 130 X GC 465/17 Rozprawa Sędzia:
Agnieszka Wilczyńska
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2018-04-20 14:00 14 XII Ns 235/16 Rozprawa Skład orzekający:
Małgorzata Sajda (przewodniczacy)
Agata Mistrzak, Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 14:00 143 X GC 905/17 Rozprawa Sędzia:
Eryk Dąbrowski
Dodaj termin do kalendarza  
III Wydział Cywilny Odwoławczy 2018-04-20 14:00 17 III Ca 189/18 Rozprawa Skład orzekający:
Katarzyna Kamińska-Krawczyk (przewodniczacy)
Grażyna Młynarska-Wróblewska (sprawozdawca)
Wioletta Sychniak
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2018-04-20 14:00 3 VIII U 191/18 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy 2018-04-20 14:10 324 XIII Ga 60/18 Rozprawa Skład orzekający:
Iwona Godlewska (przewodniczacy i sprawozdawca)
Beata Matysik, Maria Pągowska – Bancer
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 14:20 15 I C 372/18 Rozprawa Sędzia:
Ewa Sztąberek

Ławnicy:
Sławomir Drobnik, Urszula Tomczak
Dodaj termin do kalendarza  
XII Wydział Cywilny Rodzinny 2018-04-20 14:30 14 XII Co 72/17 Rozprawa Skład orzekający:
Małgorzata Sajda (przewodniczacy)
Agata Mistrzak (sprawozdawca)
Barbara Soszyńska-Stefanowicz
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 14:30 18 I C 1625/15 Rozprawa Sędzia:
Anna Zyskowska - Jadczak
Dodaj termin do kalendarza  
I Wydział Cywilny 2018-04-20 14:30 2 I C 1923/15 Rozprawa Sędzia:
Karol Ike-Duninowski
Dodaj termin do kalendarza  
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 2018-04-20 14:30 3 VIII U 2448/17 Rozprawa Sędzia:
Anna Przybylska
Dodaj termin do kalendarza  
X Wydział Gospodarczy 2018-04-20 14:45 245 X GC 445/15 Rozprawa Sędzia:
Andrzej Romek
Dodaj termin do kalendarza  

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych